07 Mayıs 2013 #1783106

Akbank İşletim Ücreti!

06.05.2013 tarihinde yapmış olduğum eft miktarını incelediğime hesabımdaki parada eksiklikler olduğunu farkettim. Akbank müşteri temsilci ile görüştüğümde 2012 ektsre ücreti ve hesap işletim ücretinin çekildiğini söyledi.


5411 Sayılı Bankacılık Kanunu ve ilgili tüm vadesiz mevduat hesaplarından hesap işletim ücreti alınabileceğine dair hiçbir hüküm olmadığı halde hesabımdan kesinti yapılmıştır. Akbank, bu tahsilatı yapacağına dair hiçbir yazılı bilgi, uyarı ve ihtarda bulunmadan hesabımdan para çekmiştir. Ben bu bankayla çalıştığım süre zarfında hiçbir aksilik yaşamadım ve hiçbir zaman borcumu aksatmadım. Benden alınan bu paraların iadesini talep ediyorum.

Dilek 27 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön