02 Mayıs 2013 #1774298

Akbank İşletim Ücreti!

TL hesabının yanında Akbank'ta açtığım döviz hesaplarımı yıllardır aktif kullanmaktayım.
Hesap kontrolünü hem şubeden, hem de telefon bankacılığından defalarca yaptım ve tüm görüşmelerimde hiçbir hesabımdan hesap işletim ücreti alınmadığını ve geçmişte biriken borç olmadığını ilettiler.


Dün, hesabıma online bankacılıktan yatırdığım parayı şubeden çekmek isteyince bir miktarının kaybolduğunu gördüm. Şu ana kadar bana olmadığı söylenilen ücretlerin yansıdığını öğrenince çok şaşırdım ve hemen geri iade talebi açtım. Talebim kabul edilmemiş. yıllardır çok aktif bir şekilde kullandığım hesap ve kredi kartlarıma rağmen yapılan bu muameleden şikayetçiyim.

Özlem 17 Okunma

Cevaplar

  • Özlem05 Mayıs 2013

    Akbanktan tarafıma herhangi bir geri dönüş gelmemiştir

  • Akbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer A. ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön