22 Nisan 2013 #1757836

Akbank İşletim Ücreti!

Bundan iki ay önce Akbank vadesiz hesabımdan 70 TL hesap işletim ücreti aldı ve bunu iptal ettirmek için herhangi bir başvurum ya da girişimim olmadı. Geçen hafta da kredi kartımdan 70 TL çekildiğini gördüğümde bankayı arayarak bunu iade etmelerini istedim. Bugün gelen mailde talebimin uygun görülmediği cevabını aldım. Bunun üzerine bankayı arayarak kartımı iptal ettirmek istediğimi söyledim.


Senede 140 TL bankalarına verecek bir bütçem yok hem vadesiz hesaptan hem kredi kartından ücret almak ne kadar etik bir davranış sorgulanması gerek. En yakın zamanda vadesiz hesabımı da kapatarak ilişkimi keseceğim ve Hakem Heyeti'ne başvurarak bu haksız ücretin iadesini talep edeceğim.

Ahmet 86 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön