05 Ekim 2017 #9645855

Akbank İşimi Kolaylaştıracak Uygulama İçin 1 Saattir Uğraşıyorum

Dünyanın en iyi mobil uygulaması olarak reklamı yapılan Akbank direk uygulamasını uzun süredir kullanıyorum. Bugün havale yapmak için girdiğimde uygulamayı güncellemezseniz işlem yapamazsınız uyarısı aldım ve mecburen güncelledim. Havale yapmak istediğimde cep şifre istiyor, cep şifreyi okumak için SMS' e girip geri geldiğimde uygulama kapanmış oluyor. Durumu sormak için müşteri hizmetlerini aradım. İlk görüştüğüm kişi ayarlara girin oradan kapatabilirsiniz dedi. Güvenip görüşmeyi sonlandırdım, ama öyle bir ayar yok. Tekrar aradım, çıkan arkadaş 12 dakika uğraşıp sizi başka birime aktaracağım dedi.


30dk. Dır bekliyorum, cevap yok ama her fatura ödeme işleminde gayet güzel ücret alınıyor, hizmet yok. Sistem bozuk, telefona cevap veren yok. Günde 5 kez de kredi verelim, BES yapalım gibi nedenlerle arıyorlar. Personel bilgisiz, baştan savıp işlem yapmıyor. İşimi kolaylaştıracak uygulama için 1 saattir uğraşıyorum, bravo.

Niyazi 430 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi05 Ekim 2017

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön