14 Nisan 2016

Akbank İptal Olmayan Poliçe

Akbank 2015 yılında yaptırdığım ve kendiliğinden iptal olacağını söylediği poliçeyi iptal etmedi ve tekrar yenilemek istiyor. (Poliçenin süresi dolduğunda otomatik olarak iptal olacağı ve yenilenmeyeceği söylemişlerdi. )

Şimdi poliçeyi iptal etmek istediğimde çağrı merkezi beni oyalıyor kendi içinde sürekli aktarıyor ve telefonda beni bekletip işimi yapmıyor. Firmanın tavrından rahatsız olduğumu belirtmek istiyorum. Sigorta şirketleri hep bunu yapıyor, poliçeleri satarken çok kolay satıp, iptale geldiğinde bin dereden su getiriyorlar. İşimin gücümün arasında bu tarz şeylere zamanımı yok. Lütfen gereği neyse yapsınlar.

Abdülkerim 109 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi14 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön