01 Nisan 2013 #1717347

Akbank İpotek Ücreti!

Akbank biz müşterilerini oyalıyor. değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. evimi satamıyorum. 2013 yılında konut kredisi borcumu ödedikten sonra evimin üzerindeki ipoteği kaldırmak istedim.


Akbank ilgili şube ile görüştüğümde tüm kredi masraflarına ilave olarak 300.00 tl. ipotek kaldırma ücreti istediler. kredi borcumu zamanında ve erken ödedim. bankanın tarafımdan istediği ücretten vazgeçmesini ve bu konuda gereğinin yapılmasını, yasal yollara başvurmadan en kısa zamanda istiyorum. akbank biz müşterilerinizi mağdur etmeyin.

Yahya 63 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön