16 Nisan 2014

Akbank İpotek Kaldırma Ücreti Talep Ediyor

Validemin çekmiş olduğu konut kredisini bir süre ödedikten sonra borcumuzu başka bir bankaya taşıdık. Fakat sonradan öğrendiğimize göre Akbank konut üzerindeki ipoteği kaldırmamış ve bu işlem için bir ücret talep etmektedir.


Validem ile banka temsilcisi arasında geçen saygısızca yapılan ve telefonu neredeyse validemin suratına kapatma ile sonlanan olaydan sonra bir maliye bakanlığı personeli olarak bu işlerden azda olsa anladığımı düşünüyorum ve yapacağım ilk iş BDDK'ya ve Akbank genel müdürlüğüne bu durumu dilekçe ile bildirip kanuni yoldan da hakkımı aramak olacaktır.

Metin 238 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi16 Nisan 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön