26 Nisan 2013 #1765530

Akbank İpotek Kaldırma Masrafı!

Bankanızın 8***4 no lu ve 0*****231 hesap nolu müşterisiydim.Ticaret ile uğraşırken ihtiyaç gereği evimi ipotek ettirip kredi aldım.Kredi taksitlerimi her borçlu gibi günü gününe ödedim. Evimin üstündeki ipoteği kaldırmak için tapu ya müracaat ettim,bankadan temiz kağıdı almamı söylediler,Üsküdar şb. gidip temiz kağıdı için 600 tl talep ettiler.


Ben emekliyim ve neredeyse aylığıma yakın tutarı benden talep ettiler.Aldığım kredi için faiz , sigorta ve yasal vergileri kuruşu kuruşuna tahsil eden banka kendi payına düşen masrafı da benden istemekte. Araştırmalarım sonucu istenen ücretin yasal olmadığı kanaat getirdim.ipoteğin kalkması için gerekli kağıdını verilmesini arz ederim.

Cemalettin 172 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön