27 Mart 2013 #1710606

Akbank İpotek Fek Ücreti!

Akbank şubesinden 112, 500. 00 TL konut kredisi aldım. İpotek tesis edildi ve ücreti alındı 500 tl dosya masrafı adı altında olmak üzere toplam 9 aylık kredi süresi boyunca 1 200 TL masraf kesildi.
Tüm bunların üstüne kredimi başka bankaya transfer etmek istedim 1 ay oyaladılar daha iyisini veririz diye sonrada yok yapamıyormuşuz dediler. Erken kapatma cezasıyla ilave 2 100 TL ayrıca 2 gün geçtiğinden dolayı ayriyeten 75 tl faiz eklediler. Tüm borcumu kapattım ancak şimdide ipotek fek talebi için 300 TL ödemem gerektiği söylendi. Alt tarafı bir A4 kağıdına borcu bitmiştir yazısının bedeli 300 TL imiş buna dur diyecek kimse yok mudur.

Mehmet 82 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet18 Aralık 2017

    Dosya masrafı Tüketici Hakem Heyeti sonucundan hemen sonra hiçbir işlem yapmama gerek kalmadan banka tarafından hesabıma yatırılmıştır.

  • Akbank Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön