19 Mart 2013 #1692939

Akbank İpoteğin Kaldırılması İçin Borcu Yok Yazısı İçin 300 TL İstedi!

Akbank İncirli yolu şubesinden kullanmış olduğum ipoteğe dayalı ihtiyaç kredisini ödeyip borcumu bitirmiş bulunmaktayım. Şubeden borcu yoktur yazısını alıp, tapudan evimin üzerindeki ipoteği kaldırmam gerekiyor. Fakat şube benden borcu yoktur yazısını vermek için 300- TL (üçyüz) ödeme yapmamı istedi. Bende bunu avukatıma sordum. Avukatım bu parayı ödemen gerekmiyor.


Bu durumu genel müdürlüğe mail atarak bildir dedi. Genel müdürlüğe bu konuyu yazdım ancak bir cevap henüz alamadım. Bankaların, özellikle de kredi kullanmak zorunda kalan müşterilerini mağdur etmelerinden bıktık artık. Bu 300 TL'yi kesinlikle ödemeyeceğim ve haklarımı sonuna kadar kullanacağım.

Demet 31 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön