22 Ocak 2014 #2249761

Akbank İpoteği Kaldırmadı

2009 yılında Akbank Bolu komando tugayı şubesinden 24 ay vadeli konut kredisi çektim. Vade tarihinden 5 ay evvel kapattım. İpoteği kaldırmak istiyorum dediğimde banka memuru ve banka müdiresi S*** hanım tarafından evraklarımı bulamadıklarını kendilerine zaman tanımamı ve tarafımdan ipotek ücreti alınmayacağı defalarca söylendi.


Bolu'da görev yaptığım sürenin büyük bölümü güney doğuda geçtiği için 3 ayda bir bankaya gider biliyordum her seferinde aynı şey söylendi. Bolu'dan tayin olana kadar böyle oyaladılar beni Manisa'ya tayin oldum. 2013 yılının sonunda 300 lira masrafla halledeceklerini söylediler. Müdüre masraf almamak için söz vermiştiniz demiştim sadece hatırlamıyorum dedi.

Yener 64 Okunma

Cevaplar

  • Yener18 Nisan 2014

    hiç bir şekilde ilgilenilmeden üstün körü bir cevap yazılmış...

  • Akbank Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön