25 Ekim 2016 #6780133

Akbank İnternet Sitesinden Yapılan Kredi Kapaması Sisteme Yansımadı!

05.10.2016'da Akbank'tan internet sitesinden kullanmış olduğum krediyi, yine erken kapatmak üzere erken kapama butonuna basarak ve kapama bakiyesini yatırarak kapattım. Veya kapattığımı düşünüyordum. 2 hafta sonra mesaj yoluyla taksit tarihinin yaklaştığı ve taksitin ödenmesi gerektiği yazıyordu mesajda. Çağrı merkezini aradım ve şubeye iletelim dendi önce. Bir gün geçti yine kapanmamış.


Bir daha çağrı merkezini aradım bu defa şu andaki işleyen faizle krediyi kapatabileceğim söylendi. Şu işe bak! Hem krediyi kapatmıyor hem de artı işleyen faizi istiyor sayın Akbank. Her günde Kıvanç'lı reklamları ile biz şöyle bankayız biz böyle bankayız diye diye reklam yapıyor. Ayrıca BDDK'ya şikayet etmeye çalışmayın linki çalışmıyor arkadaşlar, ona da ayrıca bravo. Ne diyeyim pes diyeyim bari.

Erhan 530 Okunma

Cevaplar

  • Erhan25 Ekim 2016

    kendi hatasını müşterisine ödeten, vAKTİNİ ve enerjisini çalan bir banka olduğunuz anlaşılıyor. müşteriye verdiğiniz değer bu olayla müşteri hizmetlerinizle yaptığım görüşme ile ortaya çıktı. bu şikayeti de en azından diğer tüketicilerin bankanızı bu yönünüde görmeleri açısından yazmıştım. kendi hatanızla kimsenin mesaisinden zamanından huzurundan çalmaya uğraştırmaya gerek yok sanırım. ama siz bu kategoride değilsiniz. en azından bana göre. saygılarımla.

  • Akbank Temsilcisi25 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön