29 Ağustos 2013 #1983331

Akbank İnternet Bankacılığı SMS Şifresi Göndermiyorlar!

Akbank internet mobil SMS şifrelerim gelmiyor, yaklaşık 1 haftadır SMS şifrem gelmiyor, müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen çözümlenmedi. Operatörünüzü arayıp sorun bizde bir sorun yok deniliyor arayıp sorunun Akbank tarafından kaynaklanıyor dememe rağmen yinede ısrarla operatörünüzü arayıp halledin diye başlarından atıyorlar.


Diğer bankaların şifreleri aynı telefon numarası aynı operatöre geliyor hiçbir sorun yok dememe rağmen hala ısrarla operatörünüzü arayın bizde sorun yok deniliyor. Bir haftadır hesabıma girip ödemelerimi yapamıyorum ileri ki tarihlerde ödemelerimde cezalandırıldığımda sorumlu ben olacağım, lütfen sorunumun çözülmesini istiyorum. Aksi halde hesabım kapansın.

Şakir 111 Okunma

Cevaplar

  • Şakir02 Eylül 2013

    çözüm üretmiyor ilgilenmiyor kimse

  • Akbank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön