17 Ağustos 2016

Akbank İnternet Bankacılığı

İnternet bankacılığını durduk yere kullanamaz oldum. Arayıp sorunca "ıp kısıtlaması yüzünden giremiyorsunuz" dediler. Benim gibi faturalarını internet üzerinden rahatça ödeyen bir insanın ne derdi var ki ıp kısıtlasın? Ama arkadaş gel de hafızana güven! Neyse benim suçum, bir zahmet kısıtlamayı kaldırın. Git gel, git gel çözülmedi. Bir ıp kısıtlaması kaldırılamadı. Sonra "mobil interneti yüklerseniz kaldırabiliriz ancak" dediler. Yükledik fakat cevap şu:


"Maalesef beyefendi ıp kısıtlamanızı kaldıramıyoruz.Efendim eğer telefon bankacılığını aktif ederseniz kısıtlamayı kaldırabileceğiz". Cevap aynen şu: "maalesef beyefendi".


Şimdi aslında sizin bakış açısından bakarsak olay sıradan ve basit bir durum.

Mesut 205 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi17 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Mesut17 Ağustos 2016

    En güzeli de çağrı merkezindeki cici kızların sizi beklemeye alırlarken kendi aralarında yaptıkları konuşmalar. Bütün sorunu sizin mallığınıza veriyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön