19 Ekim 2016 #6719815

Akbank İlgisiz Müşteri Hizmeti Ve Kart Aidatı

Dün şikayetimi Twitter üzerinden ve buradan duyurdum. İki gündür bana aynı e-mail gönderiliyor. Ben siz bana hazır otomatik prosedürleri gönderin diye değil şikayetime destek olun diye yazmıştım. Yıllardır bankanızı çevremdeki bir çok insana överken, Akbank'ın yıllardır müşterisi olan birinden kart aidatı tahsil etmeye çalışmasını ve haksız kazancını anlayamıyorum.


Zaten geçtiğimiz sene bile 110 TL gelen havalemin 55 TL'sini hesap işlem ücreti olarak keserek yeterince hayal kırıklığı yaşatmıştınız. Konuyla ilgili olarak şayet olumlu geri dönüş alamazsam d, aha önce ödemesini gerçekleştirdiğim kredimin dosya masrafının ve bu kart aidatının ücretini tüm yetkili kurumlarca iadesini talep edip, hakkınızda bankalar birliğine şikayetçi olacağımı bildirmek istiyorum. Acil geri dönüşünüzü bekliyorum.

Fatma 33 Okunma

Cevaplar

  • Fatma22 Ekim 2016

    8012182690 şikayetimle alakalı günlerdir herhangi bir yanıt alamıyorum. Alamadığım gibi bir de çok güzel hizmet almışcasına telefonda değerlendirme anketi yaptırıyorsunuz. Öncesinde sorunuma çözüm bulursanız bence daha rahat değerlendirebiliriz. O kadar pişmanım ki müşteriniz olduğuma... Kredi kartımın son ödeme tarihi 26.10 ve ben bu şikayete çözüm bulunmazsa 98 TL kart aidatını ödemeyeceğim. Ayrıca 2014 yılında çektiğim kredimin dosya masrafını da geri istiyorum. Hala daha da ilgilenilmezse zaten Bankalar Birliğine şikayette bulundum, peşini bırakmayacağım.

  • Fatma21 Ekim 2016

    İptal biriminden Rabia Hanım haricinde kimse çözüm bulamadı. Kendisinin ilgi ve alakasına teşekkür ediyorum.

  • Akbank Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön