06 Eylül 2013 #1996832

Akbank İlgisiz Gişe Çalışanı!

02/09/2013 tarihinde Afyon Akbank Dinar şubemize gecikmiş olan kredi taksitimi yatırmaya gittim. 02/09/2013 tarihli 16-52 saatinde 53866 numaralı düzenleyen kullanıcı kodlu çalışan bayana 695 TL kredi taksitini yatırdım. Yine aynı gün ve aynı saatte 16-57 saatinde Axses kredi kartımın en az ödenmesi gereken tutar 97.59 iken ben 100 TL yatırdım.


Dekontları elimde ama araştırmalarımdan sonra kredi taksitimin hala ödenmediğini öğrendim. Bu durum hem benim bankamızla olan ilişkilerimin olumsuz yönde ilerlemesine sebep olmuştur hem de beni maddi kayba uğratmıştır. Bu durumun açıklığa kavuşturulup tarafıma bir an önce bilgi verilip kredi taksitimin ödenmesini istiyorum. Yıllardır bankanızla çalışmaktayım. Bu hatanın bir an önce düzeltilmesini rica ediyorum.

Ömer 67 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön