06 Mayıs 2013 #1780063

Akbank İlgisiz Banka!

Ankara Sincan Şubesinden 2008 yılında çekmiş olduğum konut kredisini 16.09.2009 tarihinde yapılandırdım. Şubeden kredi yapılandırmasına ait dekont ve dökümleri 3 ay önce dilekçe yazarak tarafıma gönderilmesini istedim. Fakat şube dilekçeme herhangi bir cevap vermedi. Bunun üzerine tekrar dilekçe yazarak dekont ve dökümleri talep ettim ve şubeyle telefonla görüşerek talebimi ilettim.


Şube en kısa zamanda dökümleri göndereceğini söyledi. Fakat yine herhangi bir cevap alamadım. İlk dilekçe tarihimden 3 ay geçmesine rağmen Sincan Şubesi kanuna aykırı olarak iki dilekçeme de hala bir cevap vermemiştir. Belgeler gelmediği takdirde ilgili Şubeyi BDDK ya ve Bilgi Edinme Üst Kuruluna şikayet edeceğim.

Mehmet 18 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet28 Mayıs 2013

    Banka tarafından herhangi bir dönüş yapılmadı. Sincan şubeside hala cevap vermedi.

  • Akbank Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön