10 Temmuz 2013
Yorum Yap
#1892348

Akbank İlgi Hizmet ve Çözüm Sıfır!

Ben işim sebebiyle maaşımı mecburen Akbank'tan alan bir memurum. Bazı işlemlerin talimatını faks ile verdim fakat Ordu şubesi faksı kaybetmiş olması sebebiyle, hiçbir işlemim yapılmadı. Telefonla şubeye ulaşmak imkansız. 444 2525 numaralı telefonu aradığınızda ise zaten insana ulaşmanız çok zor ve ulaştığınızda da dalga geçer gibi konuşuyor. Bir çözüm sunmuyor. Bir işlem yapmıyor. Sadece gaz alıyorlar. Yani herkes birbirine yönlendiriyor ama ne faksla ne telefonla ne de e maille bir sonuç alamıyorsunuz.


Ben işim gereği mecburen bu bankayla çalıştım, yandım. Akbank' ta hizmet ciddiyet ve çözüm sıfır. Bunların prensibi hizmet vermek değil, milletin parasını almak.

Mehmet Mehmet 35 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet13 Temmuz 2013

    hiçbir çözüm yok hala sıfır, hala gayriciddi...

  • Akbank Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler