03 Şubat 2014
Yorum Yap
#2272922

Akbank II. Dönem Hesap İşletim Ücreti Alınıyor!

Ben yaklaşık 2 senedir Akbank müşterisiyim. Hem de eski çalışanıyım. Kredi Kartı limitim 10.000 TL'nin üstündedir. Aynı zamanda kredi kullanmışlığım var. Hesabımı da aktif kullanıyorum. Bu ay ki ekstreme baktığımda 55 TL'lik II dönem hesap işletim ücreti kesintisi gördüm.


Bu benim aklıma Akbank hangi çağda yaşıyor sorusunu getirdi. Artık günümüz de müşteri memnuniyetleri adına çıkan yasalar gereği böyle uygulamalar yapmamaları gerekmektedir. Ben kart aidatı ödemek istemiyorum. Başka kartlarım da var. Gerekirse bu kartımı yakında zamanda kapatacağım.

Turhan 69 Okunma

Cevaplar

 • Turhan10 Haziran 2014

  Hesabımı kapattım. Bir müşteri daha kaybettiniz.

 • Turhan07 Şubat 2014

  Hala cozum bulunmadigi icin hesqbimi kapatiyorum

 • Turhan07 Şubat 2014

  Sorunuma cozum bulmadilar ki.

 • Turhan04 Şubat 2014

  Verilen cevapda dalga geçer gibi ücret alınmaya devam edileceği belirtilmektedir. Önümüzdeki hesap kesim tarihinden itibaren tüm hesaplarımı kapatıyor olacağım. Saygılar.

 • Turhan03 Şubat 2014

  Size twitter uzerinden de durumu ilettim fakat espri yaparcasima, web sitenizdeki ucret ve faizler sayfasina yonlendirildim. Bilginize.

 • Akbank Temsilcisi03 Şubat 2014

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları