21 Ağustos 2014

Akbank İhtarname Masrafı!

Bankanızdan kullanmış olduğum kredilerde çok zor günler geçirdiğim aile nedenlerimden dolayı gecikmeye girdim,her şeye rağmen eş dosttan bulabildiğim paralarla geciken borcumu ödedim. Ancak bu arada bankam benim hiç elime ulaşmayan noter onaylı bir ihtarname göndermiş (hala ulaşmadı) hemde masraf olarak 450 tl kesilmiş. Lütfen bu meselenin daha adil bir şekilde çözümünü sağlarmısınız. Ben kredilerimi zaten çok büyük zorluklarla ödüyorum birde 450 tl masraf ödeme gücüm yok.

İbrahim 435 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim02 Eylül 2015

    İhtarnameler gelmediiii bana teslim edildiğini ıspat edin bende adam gibi bizzat Akbank merkeze gidip ilgili kişilerden özür dileyeceğim ama ıspat edemezseniz benim paramı geri ödeyin. Başkada diyecek sözüm yok, hak eninde sonunda tecelli edecek nasıl olsa.

  • Akbank Temsilcisi21 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön