26 Haziran
#12173245

Akbank İcralık Borç Bilgisi!

Akbank'tan icralık oldum ara ara ödemelerimizi de yapıyoruz. Maaşımın üzerinde bulunan icradan zaten hali hazırda kesinti yapılıyor. Bununla da kalmayıp üstüne de ödemeler yapıyoruz ama gel gör ki bu banka benim maaş hesabımın üzerine bloke talep etmiş benim ödemelerimin hepsini aksatmaya hakkınız yok ki size de buradan ödeme yapıyorum ben 1 aydır mağdurum. Gerekli yerlere de Akbank'ı şikayet yapacağım borcumuz var diye hiçbir şeye hakkımız da yok değil gerekli karşı işlemleri başlatacağımdan hiç şüpheniz olmasın.

Gazi Gazi 189 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gazi26 Haziran

    Boşuna otomatik cevap yazmayın maaş hesabı üzerine yasal olmadan bloke koydurup insanları nasıl mağdur edeceğinizin hesabını hakkımı arayarak soracağım şüpheniz olmasın.

  • Akbank Temsilcisi26 Haziran

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

Ziyaretçi Yorumları