Akbank İcra Takibi

Nuri Nuri26 Şubat 08:02

Tüketici kredisi çektiğimde ödemiş olduğum dosya masrafını Tüketici Hakem Heyetinin kararı ile aldım. Banka ödeme sonrası beni mahkemeye vererek ödediği parayı almak üzere dava açmış. Maalesef dava sürecinden haberim olmadı. Mahkemeyi banka kazanıyor ve adıma 2016 yılında almış olduğum dosya masrafının 3 katından fazla hesap çıkarıyor. lanet olsun diyorum ödeyeyim de kumpasın (! ) içinden çıkayım diyorum. 

İhbarnamede yer alan telefondan bankanın avukatına ulaşmaya çalışıyorum. Nafile. Dosya masrafını almak bir dert ödemek üç dert. Akbank'ın 20 yıllık müşterisiyim. Böyle bir anlayış içerisinde olduklarından dolayı kınıyorum.  (2019/45805)

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Akbank Logo Akbank 26 Şubat 08:02

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Kadir 26 Nisan 02:00  

    Bende aynı durumdayım bu banka kaç defa şaşırttı beni daha önce de habersiz sigorta yapmıştı bütün ilişkilerimi kapatacağım.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler