28 Kasım 2013

Akbank İademi Yapmıyor!

10/10/2013 tarihinde internetten 12 taksitli 9084. 18 liralık yaptığım işlemin üye işyerlerinin iade dekontunu bana da gönderdiği halde ve benim itirazıma rağmen çünkü ben bu ürün veye hizmeti almadığım halde iadede sorun çıkarıp beni haksız görüyorsunuz.

Ben kanun ve kurallar gereği almadığım ürünün veya hizmetin karşılığını ödemek zorunda mıyım soruyorum Chargeback(ters ibraz)kuralları işletip benim kartıma iadesinin yapılmasını önemle arz talep ediyorum.

Ankara Akbank şubeniz iadelere merkezin baktığını ve iadelerin başladığını söyledi. Lakin bizim kartta iade falan yok üye iş yeriniz sizin müşterinizde biz neyiz bende Akbank'ın müşterisiyim üvey evlat konumuna koymayın.

Fatih 140 Okunma

Cevaplar

  • Fatih02 Aralık 2013

    nasıl bir bankayla çalışıyorum anlamış değilim bundan sonraki süreç mahmekemede biter

  • Akbank Temsilcisi28 Kasım 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön