08 Nisan 2013 #1730249

Akbank İade Talebi!

05. 04. 2013 tarihinde Akbank vadesiz hesabımdan 50 TL. hesap işletim ücreti kesmiştir. İade talebimi de reddetmiştir. Vadesiz hesaplardan işletim ücreti alınamayacağına dair mahkeme kararları bulunmaktadır. Ek olarak hesap sahibinin izni dışında hesaptan kesinti yapılması suçtur.


Bu seviyede ki kurumların insanların emeğini almaktansa değer üretmesi gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca hesap işletim ücreti, kart aidatı ve diğer haksız alınan ücretlerin devletin bankalara zorunlu kılacağı sistemle bankalar tarafından tespit edilerek ödenmesi vatandaşın hakkını aramasından daha hızlı sonuç verecektir.

Burak 15 Okunma

Cevaplar

  • Burak12 Nisan 2013

    Sorunuma çözüm üretilmedi. Yasal yollara başvuracağım.

  • Akbank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön