03 Nisan 2013 #1721980

Akbank i 75 TL + 38 TL Kart Aidatı Alındı!

Kendi adıma 2008den beri akbank müşterisiyim, ayrıyeten 12yıldır babam ve ekkartla annem de akbank müşterisi ve tüketici mahkemelerinin örnek kararlarına rağmen üyelik ücreti adı altında fahiş fiyatla her ana kart için 75tl kart aidatı ve ek kart için de 38 tl bu ayki ekstreye yansıtılmıştır , hesap işletim ücretlerinden bahsetmiyorum bile, köklü başka bankalarda mevduat hesabı, bireysel sigorta üyeliği bulunanlar için bu gibi ücretlerden muafiyet sağlanırken, her işleminde bankanızı tercih eden insanları hem hesap işletim ücretleri, hem kart aidatları gibi yasallığı sorgulanır şeylerle zorlamanız ne kadar doğrudur?

Burcu 84 Okunma

Cevaplar

 • Burcu18 Nisan 2013

  Eposta adresimi, hatta spam mesajlari dahi defalarca, inceledim bankanızdan sadece Kredi limitleei, alisverisfirsatlari vs ekstre Bilgisi disinda bir mailiniz yok!

 • Akbank Temsilcisi18 Nisan 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 05/04/2013 tarihinde e-posta yoluyla bilgi verilmiştir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Burcu17 Nisan 2013

  Bu geçiştirme mesajı dışında herhangi bir alâkanızı görmek mümkün olsa; müşteri hizmetlerine ulaşmak imkansız, internet üzerinden biz size döneriz mesajlarıyla geçiştirme , şubeleriniz müşteri hizmetlerinden yararlanın diyip başından savıyor vs vs, ciddiyetiniz takdire şayan!

 • Burcu17 Nisan 2013

  Akbank müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkün Olmadığı gibi kendileri de herhangi bir suretle şikayetle ilgili bildirim dahi yapmamışlardır, bankanın müşterilerini ne kadar ciddiye aldığı ortada!

 • Akbank Temsilcisi03 Nisan 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön