Akbank Hisse Senedi İşlemleri

Enes Enes24 Eylül 22:06

Akbank direk de borsa İstanbul da işlem yapıyorum. Hissesini aldığım şirketlerin Temettü ödemesi oluyor. Bu olay 2. Kez oldu temettü günü alis maliyetimi yüksekten gösteriliyor. İki kez yatırım danışmanını aradım hala düzelmedi. Temettü alınan hisse de maliyet düşerken ekranımda benimki yükselmiş umarım düzelir her temettüde aynı sorunu yaşamak istemiyorum.

Gelişme :

25 Eylül 10:26

Tekfen maliyetim 15.80 temettü günü maliyetimi 16.54 yaptınız. Düzeltilmesi için aradım hala düzelmedi. Bugün 8 kez yatırım danışmanımı arıyorum açmıyor. SPK ya mi şikayet edeyim be yapayım.! Tekfen hisse senedi maliyetimin bugün ivedilikle düzeltilmesini istiyorum. Yatirim danismanjm da değişmesini yeter artık insan yerine koyan biri yardımcı olsun bana. Yatirim olarak mağduriyetimle ilgili bugün işlem yapılmazsa SPK' ya yazacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Akbank Logo Akbank 24 Eylül 22:06

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler