26 Haziran
#12173816

Akbank HGS Vermedi

1 hafta'da 4 tane Akbank gezdim. Bir tane HGS alabilmek için. Elimizde HGS bandrolü yok o sebepten diye. En sonununda Büyükçekmece Akbank şubesinde buldum. Bireysel de çalışan I*** hanım boş olmasına rağmen gişe çalışanı veriyor. Gişe çalışanına gidiyorsun hayır bireysel veriyor. Gişe çalışanı daha sonra banka girişinde herkesin danışman olarak çalışan bayanlara yönlendiriyor.


Danışman bayanların yoğunluktan kafalarını kaldıramadıkları gibi kaç saat beklemek zorunda kalıyorsun. Ben böyle bankacılık ben böyle yardımdan uzak banka çalışanları görmedim. Maaş bankam olduğu için utanıyorum.

Atilla Atilla 484 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi26 Haziran

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler