16 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10794990

Akbank Hesap Ücreti Kesti!

Son 4 hanesi 0773 ile biten kredi kartımdan “hesap ücreti” başlığı altında 136 TL kesinti yapılmış.


1. Ben maaş kartı aldım, kredi kartı istemediğim halde bana kredi kartı zoraki verildi, tamam gişe memuru belli bir satış potansiyeline ulaşmak için bunu bana yaptırmış olabilir ancak ben ona kesinlikle aidat, hesap ücreti ya da masraf çıkartacak hiçbir şey istemediğimi söyledim.


o da yasal olarak artık zaten böyle durumun olmadığını, en kötü ihtimal bu durum yaşansa siz şikayet ederek kesilen tutarı alırsınız denildi.


2. Ben işe başladım, aldığım ücret 1900 TL ve lazım oldu 300 TL tutarında harcama yaptım. Bir baktım ki 136 TL hesap ücreti kesilmiş. Yani 300 TL’lik bir harcamamın karşılığı 136 TL.


3. Müşteri hizmetleri vs... Aradım asla para iadesi olmaz dediler, ben de kartı kapatmak istiyorum o zaman dediğimde önemi olmadığını her türlü o parayı alacaklarını söylediler.


4. Ben ısrarcı davranıp yeniden aradım bana 30 TL ParaPuan vereceklerini söylediler. Yani 136 alıp 30 vererek lütufta bulundular.


5. Ben diğer bankalarla da çalıştım ama hiç bu kadar illegal durumu legal yapan görmedim.


6. Benim istediğim mükafatlandırılmak değil, zar zor kazandığım alın terimin iadesidir.


Gereğinin yapılmasını ivedilikle arz ederim.

Mehmet Mehmet 220 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Mehmet'in Teşekkür Mesajı04 Eylül 2018

  Gereken ilgi alaka gösterildi ve iade gerçekleşti. Kurum, adına yakışır şekilde ilgilendi teşekkürler.

 • Mehmet04 Eylül 2018

  Gereken ilgi alaka gösterildi ve iade gerçekleşti. Kurum, adına yakışır şekilde ilgilendi.

 • Mehmet20 Ağustos 2018

  Otomatik yanıt yazma dışında gerçekten “ilgilenseniz” ben 10 gündür bu sıkıntıyı çekmem. Sorun giderilmedi, konuyla ilgili kimse dönüş yapmadı. Her çalışanı Adana’ya pamuk toplamaya mı götürdünüz?

 • Akbank Temsilcisi16 Ağustos 2018

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler