16 Nisan 2013 #1746199

Akbank Hesap Özetine Fazla Ücret Yansıtma, Üyelik Ücreti!

Ocak, Şubat, Mart ayı içerisinde gelen hesap özetimde yapmış olduğum ve 5 taksite böldürmüş olduğum alışverişimin tüm taksitleri hesap özetine 3 kere yazılmış ve 3'ü de toplam tutara eklenmiştir. Yaptıkları yanlışlığı ha bu ay ha bu ay düzeltirler diye bekledim ama maalesef hatalarına devam ediyorlar.


Bankayı aradığım zaman müşteri temsilcilerine bağlanmak imkansız ötesi rezalet ötesi bir müşteri temsilciği var.Bundan sonra ekstremi yazılı olarak adresime isteyeceğim. Aynı hata 3 kere üst üste tekrarlanabilir mi yaptığınız işte bu kadar mı kötüsünüz. utanmadan nisan hesap özetine üyelik ücreti adı altında bir ücret yansıtıyorlar ne hizmet verdiniz ki?

Ahmet 32 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet18 Nisan 2013

  Gerekli cevabı verdiğiniz için teşekkürler.

 • Ahmet17 Nisan 2013

  şikayetimin üzerinden neredeyse 2 gün geçmesine rağmen hala şikayetimizle ilgilenen olmadı. Anladığım kadarıyla da bu konu ile ilgilenen biri yok.

 • Ahmet16 Nisan 2013

  www.akbank.com internet sitenizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de gerekli yazışmayı yaptım umarım gerekli incelemeyi yapıp kısa zamanda dönersiniz umarım tüketici mahkemesine gitmeden bu şikayetimizi çözersiniz.

 • Akbank Temsilcisi16 Nisan 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön