23 Ekim 2014

Akbank Hesap Özeti Ücreti Kesti

Benim hesap özeti ücreti ödeme konum tam bir yılan hikayesi olmuştur. Sanırım 1 yılı aşkın süredir aynı mücadeleyi veriyorum. Öncelikle gösterdiğiniz yoğun mücadeleden dolayı sizi takdir ediyorum.


Başlarda aylık 6 TL olan ücrete şu an 8 TL ödüyorum. Konunun başlangıcında, 'artı para kullanımında bulunduğum sürece' hesap özeti geleceği bilgisi verildi, nasıl bir zorunluluk anlam veremiyorum. Daha sonraki mücadelelerimde ticari müşterilerde bu şekilde denildi.


Son olarak artı para hesabımı kapattırdım ve Akbank çağrı merkezini kapatılsın diye arıyorum, 'ancak şubeye giderek yapabilirsiniz' deniyor. Nasıl bir işkence, nasıl bir 10 tl alma isteğidir bu anlamış değilim. Hala çözemedim.

Burak 350 Okunma

Cevaplar

  • Burak24 Ekim 2014

    Hala herhangi bir cevap alamıyorum. Arızi durumlar için çözüm üretecek bir organizasyon oluşturulmamış. Şubeye telefon ile ulaşamıyorum, mail atıyorum. Ona da cevap alamıyorum. Muhattap alınacak bir yetkili ile konuşmak mümkün değil. Müşteri önceliği çok düşük, tamamen hayal kırıklığı!

  • Akbank Temsilcisi23 Ekim 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön