24 Ocak 2014 #2254337

Akbank Hesap Kesim Ücreti Yüzünden Hesabım Eksiye Düşmüş

Maaş hesabı olması nedeniyle açtırdığım Akbank hesabımı son 6 aydır kullanmama rağmen maaş hesabı olmaktan da çıkması nedeniyle hesap kesim ücreti kesilmiştir. Ancak hesapta herhangi bir işlem olmaması nedeniyle kesilmemesi gerekmektedir. Ayrıca asıl garip olan durum hesapta herhangi bir para yokken, hesabımı negatif bakiyeye düşürerek para çekilmesidir.


Müşteri hizmetlerini aradığımda ise bana önce o bakiyeyi sıfırlayın, sonra kapatabilirsiniz deniyor. Hem negatif bakiyeye düşürülüyor, hem faiziyle ödemem bekleniyor. Hiç kullanmadığım bir hesap için neden bunu yapayım? Hesapları kapatamıyorum, herhangi bir çözüm yolu da önerilmiyor. Bu saçma durum olduğu sürece bu bankayla asla çalışmayacağım.

Melike 100 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön