06 Eylül 2016

Akbank Hesap Kesim Tarihi Problemi

Axess Gold Card sahibiyim. Birkaç ay önce hesap kesim tarihimi her ayın 1'i olacak şekilde düzenlettim, bu bağlamda alışverişlerimi de o tarihe göre yapıyorum fakat Akbank kendi çıkarları doğrultusunda benim bu ay hesap kesim tarihimi 06 Eylül'e almış. Ben harcamalarımı ayın 1'ine göre yaptım kime sorarak hangi hakla bu değişiklik yapılıyor?

Kartal 136 Okunma

Cevaplar

  • Kartal17 Eylül 2016

    Normalde olması gereken tarihte yani ayın 1'inde hesap kesilmiş olsaydı ayın 16 sı son ödeme tarihim olacağı ve Akbank'ın çıkarlarına uymadığı için bu düzenleme yapılmış. Hiçbir çözüm getirilmedi.

  • Akbank Temsilcisi06 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön