23 Nisan 2013

Akbank Hesap Kesim Tarihi!

Çalıştığım şirkette avans ve maaş günü var.biz avans günümüzde maaşımızı çekebiliyorduk. prosüdür değişti ve avans gününde maaşımızın yarısı maaş gününde ise diğer yarısı ödemeye başlandı. Bu duruma göre sicilim etkilenmesin diye internetten hesap kesim tarihini değiştirmek isterken aynı zaman dilimi içinde 10-15 dk içinde iki kere yanlışlık yaptım.

Değiştirmek istedim,kabul etmediler.Bir gecikmeli ödeme daha yaparsam kartlarım limit artışına ve nakit çekimine kapatılacak,yani sicilim etkilenecek.Düzenli ödeme imkanım varken dönem borcunu ödediğim halde,5 gün geç ödediğim için faiz sıkıntıya sokuyorlar.durumu kötüye kullanan biri olsam aynı zaman dilimi içinde üst üste bu hakkımı kaybetmezdim.

Öznur 46 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön