20 Şubat 2013 #1643026

Akbank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Bankanızın 2006 yılından beri müşterisiyim.Bu zamana kadar bankanızdan kredi çektim, otomatik ödeme talimatı verdim ve halen bankanız kredi kartını kullanmaktayım.Neredeyse bütün işlemlerimi online yapıyorum buna rağmen, mahkeme kararlarıyla da yasal olmadığı ve haksız kazanca girdiği ifade edilen hesap işletim ücreti gibi bir saçmalıkla ,kredi kartı borcu için yatırdığım paradan 50 tl kesilmiş.


2006 yılı dahil bugüne kadar hesabımdan tahsil edilmiş bütün hesap işletim ücretlerinin tarafıma iadesini talep ediyorum.Aksi takdirde alacağımı faizi ile birlikte tahsili için her türlü mahkeme masrafları ve avukatlık ücretlerini bankanızdan tahsil etmek üzere yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

Aygül 25 Okunma

Cevaplar

  • Aygül25 Şubat 2013

    Evet bankanızın sonuç hakkındaki bilgilendirme mesajını aldım. İnsanları talimat verme vesaire gibi yöntemlerle birşeylere mecbur bırakmaya çalışıyorsunuz. Ancak yok öyle birşey.Bu şartlar altında değil talimat verme, bankanız tarafından tahsil edilen bu haksız kazançlarınızı adli yollarla temin ettikten sonra, bankanıza ait kredi kartı dahil tüm hesaplarımı kapatacağım. Sonuç, size en kısa zamanda tebliğ edilecektir.

  • Akbank Temsilcisi20 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön