02 Temmuz 2015

Akbank Hesap İşletim Ücretimi Geri İstiyorum!

Akbank tarafından fatura talimatı verilirse işletim ücreti kesilmeyeceği tarafıma bildirilmiştir. Bu nedenle tüm faturalarımı otomatik ödemeye verdim Bugün hesabımdan 60 TL para işletim ücreti kesildi. Burada Akbank'ın doğru söylemediği çıkmaktadır.


Hesabımdan 60 TL kadar para keserek buna tama eden bankanın kredi kartı ile aylık 4 000 TL gibi harcama yaparak düzenli ödüyorum. Benim gibi bir müşterisine dahi bunu yapıyorsa bu bankanın acilen özeleştiri yapması gerekmektedir. 60 TL paranın acilen iadesini ve özrü bekliyorum. Aksi halde beyaz masaya basvurup aynı zamanda tüm kartları iptal edeceğim.

Harun 371 Okunma

Cevaplar

  • Harun03 Temmuz 2015

    Şikayetim hiçbir şekilde giderilmediği gibi hakem heyetine baş vurmamı söyleyerek iş güzerlık yapılmaktadır. Biz hakkımızı nerede ne şekilde arayacağımız bilmekteyiz. Akbank gibi kurumsal bir firmanın yalan söylüyerek insanların parasını nasıl gasp ettiğinide öğrenmiş buylunmaktayız.

  • Akbank Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 02/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Akbank Temsilcisi02 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön