23 Mart 2015

Akbank Hesap İşletim Ücreti Ve Müşteri Memnuniyeti Sorunu!

Akbank'dan kredi çektim kredi yatırmak için mecburen hesap açtılar. Açılan hesaptan iki adet otomatik ödeme talimatı verilmemesi durumunda para kesileceği söylendi. Bende üç adet otomatik ödeme talimatı verdim fakat para elime geçtikçe son ödeme gününü beklemeden aynı hesap üzerinden yatırdım banka bunu saymayız adeta oyun bozanlık yaptınız der gibi parayı biz çekip yatıracaktık der gibi hesap işletim ücreti kesti.


Bunun sebebini sorunca da biz ödeyecektik bile deme zahmetinde bile bulunmadan kopyala yapıştır cevap gönderdiler. Tekrar soru sorulduğunda bir ay geçmesine rağmen henüz cevap gelmedi. Müşterilerini mağdur etmek için elinden geleni yapmakta ve müşterilerini muhatap almamaktadır.

Elvan 252 Okunma

Cevaplar

  • Elvan26 Mart 2015

    Defalarca bize ulaşın formundan yazmama rağmen halen sorun çözülmedi çünkü banka oolarak sorun çözmek için değil gelen şikayetler yukarıda olduğu gibi kopyala yapıştır cevap gönderiyorsunuz. Ayrıca gerekli incelemeden anladigim benim bir yerden kopyala yapıştır cevap. Çünki 5 defa soru sordum şikayet ettim 5 inde de benim sorduğum soruya cevap vermek yerine kopyala yapıştır aynı cevap verildi.

  • Akbank Temsilcisi23 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön