03 Şubat 2014 #2272131

Akbank Hesap İşletim Ücreti Ve Hesap Özeti Ücretinin İadesini İstiyorum!

12890248 numaralı Akbank müşterinizim. Geçen gün hesabıma yatırdığım paradan anında 65 tl hesap işletim ücreti ve 8 tl (3 kere, toplamda 24 tl) hesap özeti ücreti adı altında 89 tl kesinti yapıldı.


Müşteri temsilcinizin hesabıma otomatik ödeme tanımlamasına, ve bana kesilmeyecek denmesine rağmen yapılan bu kesinti tamamen haksız ve aldatmaya yönelik bir harekettir. Ayrıca hesabımı incelerseniz; benim onayım olmadan ticari hesap olarak tanımlanıp, yine benim onayım olmadan hesap özeti diye adlandırdığınız birşey tanımlanmış ve bunların kesintileri de yapılmıştır.


Bütün bunlar toplamda 89 tl olup, hesabıma iadesini talep ediyorum, aksi taktirde Tüketici Mahkemesine başvuracağımı bilmenizi isterim.

Caglar 86 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön