06 Kasım 2013

Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Akbank exi26 müşterisiyim. Hesap açtırılırken ve exi26nın kendi sitesinde hesap işletim ücreti alınmayacağı ve sitede 5 TL yazmasına rağmen 05.11.2013 tarihinde bireysel kullandığım vadesiz hesabımdan tam 56 Türk Lirası para kesilmiş. Kredi ödememin yarın son günü ve o 56 TL kesildiği için kredi tutarını yatıramadım.

Müşteri hizmetleriyle görüştüğümde ise iade kısmında genel bir güncelleme olduğu ileriki günlerde tekrar aramam gerektiği söylendi. Yani resmen başlarından savdılar. Böyle bir şey olamaz. Resimleri de bilgi amaçlı paylaşıyorum 56 TL mi geri istiyorum yoksa krediyi ödemeyeceğim.

Çağdaş 33 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi06 Kasım 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön