20 Şubat 2013 #1644093

Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Artık bu bankanın adını dahi duymak istemediğimi hem yazılı hem sözlü olarak beyan etmeme rağmen halen daha beni reklam mailleri göndererek rahatsız eden Akbank'ı şikayetçiyim. Yıllarca hem yatırım hesabım hemde ödeme hesabım hemde kredi hesabım olmasına rağmen her sene benden 55 ve 55 olmak üzere toplamda 110TL almıştır. Kullandığım kredinin astarı yüzünden pahalıya gelmiştir. Bu sebeple banka ile bütün ilişiğimi kesmek istiyorum dememe rağmen Akbank beni rahatsız etmektedir.

Giray 135 Okunma

Cevaplar

  • Giray24 Şubat 2013

    evet ve beklenen kopyala yapıştır cevap gelmiştir.. yahu bunun yazmak icin yalandan araştırıyormuş gibi 1hafta bekliyorlar.. Hesabınızdan alınan hesap işletim ücreti ile ilgili iletiniz Bankamızca incelenmiştir. Vadesiz hesaplardan alınan hesap işletim ücreti, müşterilerimize vadesiz hesap üzerinden sunulan Bankacılık hizmetlerine yönelik olarak tahsil edilmektedir. Müşterilerimizin vadesiz hesaplarından, Haziran - Aralık ayları için yılda 2 defa olmak üzere, Vadesiz TL, Çatı ve vadesiz Döviz Tevdiat hesaplarından hesap işletim ücreti tahsil edilmektedir. Hizmet bedellerimiz günün koşullarına göre güncellenebilmektedir. Hesap işletim ücreti aşağıdaki hesaplardan alınmamaktadır; - Vadesiz hesaptan verilmiş en az 2 adet açık otomatik fatura talimatı tanımlı olan ve son iki ay içerisinde en az bir kez fatura ödemesi gerçekleşmiş hesaplardan, -En az bir hesabi fatura istisnasina uğramiş müşterilerimizin yabanci para vadesiz hesaplarindan, -Neo ek kart ile özel okul ve sigorta ödemeleri için açilan hesaplardan, - Fon alim talimati olan Akbank Fon Birikim Hesaplarindan, - Hesap işletim ücreti tahsilat döneminde son 3 ay içerisinde en az bir ödemesi gerçekleşmiş Mevduat Birikim Hesaplarının bağlı olduğu vadesiz hesaplardan, - Vadesiz Altın Mevduat Hesaplarından, - Maaş ödemesini Bankamız aracılığı ile yapan anlaşmalı kurumların hiçbir hesabından, - Resmi Kurumlar ve Diğer Kurumlar'ın hesabından. Söz konusu hesabınızın yukarıda belirtilen kriterleri içermemesi nedeniyle hesap işletim ücreti itirazınıza olumlu yanıt verilememektedir.

  • Giray20 Şubat 2013

    Evet değerlendirmenize gerek yok ben sizi yormadan daha once zirilyon kez verdiğiniz cevabı kopyala yapıştır yaparım. Sayın S... İlgili talebiniz incelenmiş olup iadesinin mümkün olmadığını belirtmek isteriz. 2 adet fatura ödeme talimatı verirseniz bundan sonra bu ücreti almayız. bla bla bla..... *Yıllarca maaş müşterinizdim, kredi müşterinizdim, yatırım hesabım sizdeydi ne oldu ? her sene 100 100 götürdünüz. Birşey incelemeyin inancım yok size. Ben sadece başkaları durumu görsün belki Akbank'la çalışmak icin iki kere düşünürler istedim.

  • Akbank Temsilcisi20 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön