09 Nisan 2013 #1733271

Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Akbank fon birikim hesaplarında "Fon alım talimatı olan Akbank Fon Birikim Hesaplarından hesap işletim ücreti alınmaz" şeklinde ibare bulunmasına rağmen mevcut hesabımdan işletim ücreti alınmış. Bankayı aradığımda hesap eski olduğu için önceki dönemlerin işletim ücreti alınıyormuş. Talimat verildikten sonraki dönem için ücret alınmayacakmış.


Peki bunları neden sözleşmeye yazmıyorsunuz? Şu an bu hesaptaki fonlarım rehin kaldı ne bozdurabiliyorum ne de başka bir hesaba aktarabiliyorum. Çünkü Akbank pusuya yatmış bozdurduğum anda işletim ücretinin kalan kısmını da alacak. Yeni bir hesap açtım oraya taşıyın diyorum onu da yapmıyorlar.

Serdar 41 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön