25 Mart 2013 #1705089

Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Akbanktan hesap işletim ücreti 55 tl, istediğim dışında sms üyeliği ücreti yapmışlar 12 aylık 37 tl ve 27 tlde ne olduğu belirsiz ücret için hakem heyetine 21.08.2012 tarihinde başvuru yaptım. 28.01.2013 tarihli kararda hakem heyeti beni haklı buldu ve kesilen 119 tl tutarın iadesine karar verdi ancak akbank yetkilileri defalarca aramama rağmen parayı iade etmediler.


Şimdide çeşitli tarihlerde hakem heyetine gitmeden sadece telefon açarak bana iade edilen kredi kartı aidatlarımı bu paranın yerine koyarak beni atlatmaya çalışıyorlar. akbanktan ricamdır. 3***2 batman şubesi hesabımı kapattırdım gerçi ama temmuz ağustos ekstresine bakarak ne için açtığımı görürler.

Sercan 139 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi13 Haziran 2013

    Değerli müşterimizin talebi tekrar değerlendirmeye alınmış olup gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Sercan13 Haziran 2013

    akbank hala 119 tl mi ödemedi...tüketici hakları kararı olmasına rağmen icra müdürlüğüne mi başvurayım.isterseniz hesap özetini ve tüketici hakları kararımı göndereyim...saygılarımla.. 4 ay geçti...artık lütfen ödeyin..

  • Akbank Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön