21 Ocak 2014

Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesintisi Yapmış!

Akbank'la uzun süredir çalışıyorum. Bankalarından yatırım hesaplarım sürekli aktif ve altın fonu hesaplarında yatırımlarım mevcuttur. Kredi kartı olarak da aynı bankayı kullanıyorum. Geçenlerde internet bankacılığımdan EURO hesabı açıp 500 Euro yatırdım ve 1 ay olmadan 15 EURO hesap işletim ücreti kesmişler. Bu kadar olur ancak! Geri ödeme yapmaları gerektiğini ilettiğimde ise banka prosedürü deyip geçiştiriyorlar. En kısa sürede hesaplarımı başka bankaya taşıyacağım. 45 TL'nin peşine düştüler.

Enis 58 Okunma

Cevaplar

  • Enis27 Ocak 2014

    Ne ilgilendikleri ve ne aradıkları! Müşteri memnuniyeti SIFIR

  • Enis21 Ocak 2014

    Şikayet eden benim, bize ulaşın diye cevap veriyorlar! Bütün iletişim bilgilerim kendilerinde mevcuttur, bildiğin geçiştiriyorlar. Yazıklar olsun koskoca banka ne durumlara düştü!

  • Akbank Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön