21 Şubat 2013

Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesilmiş!

Akbank 1,5 yılda 146 tl. kafasına göre hesap işletim ücreti kesmiş.Bu paranın tarafıma iadesini istedim. İtiraz edince banka ticaret kanununa sığınıyor. Kanuna göre bankacılık işlemlerinden dolayı bankanın ücret talep hakkı varmış. Evet Kanun doğru ama işin birde öteki tarafı var. Yine ticaret kanununa göre satmış olduğunuz hizmetin bedelini önceden bildirmek durumundasınız.


Soruyorum: İmzalamış olduğum bankacılık sözleşmesinde size yılda 100 tl hesap işletim ücreti vereceğim yazıyor mu?Yukarıdaki kanunu iddia ederek yarın hesap işletim ücreti olarak yılda 500 tl kesecek olsanız biz ne yapacağız.Bunun mantıklı bir açıklaması var mıdır? Bu paranın iadesini istiyorum.

Ayhan 26 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön