17 Nisan 2013 #1749255

Akbank Hesap İşletim Ücreti Kesilmiş!

2009-2012 arası maaşımı Akbank aldım. Bireysel ihtiyaç kredisi kullandım ve 4.4.2013 yılında erken kapatmak istediğimde benden 41.66 tl hesap işletim bedeli aldılar. İtiraz ettim maaş anlaşması olanlardan almıyoruz anlaşma bittikten sonra acısını çıkarıyoruz diye mail attılar.


Anlamadığım başka banka ile çalıştığımda kredi ödemesi için defalarca para yatırdım o zaman niye almadın veya anlaşma bittikten sonra neden para alacağın bilgisini vermedin. Ayrıca tarafıma yapılan sağlık sigortası iptal ettirdiğim kredi kartına her yıl yenilenmiş. Bende bunu ödemek durumunda kaldım. İstediğinde de kendi bildiklerini okuyorlar.

Alkan 73 Okunma

Cevaplar

  • Alkan15 Aralık 2013

    Maaş anlaşması için inşallah bir daha kurum ile anlaşma yapıp gelir yalvarırsınız. Ne olur kredi kartını alın otomatik ödeme verin. Kredilerinizi bize taşıyın diye. O zamanda ben size gerekli cevabı veririm.

  • Alkan24 Haziran 2013

    Kendi bildiklerini okudular. Hiç bir şey yapılmadı. Bankaya hesabı kapatmaya gittiğimde bile hesabı kapatmadılar. Kırk dereden su getirdiler. Bundan sonra SA olan hiçbir ürünü kendim almayacağım gibi çevreme de aldırmamak için her türlü yola başvuracağım.

  • Akbank Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön