08 Eylül 2015

Akbank Hesap İşletim Ücreti Karmaşası

Bir yıl içinde 12 ay kredi taksiti ödüyorum. Her taksiti en az 20 gün önce bankamatik aracılığı ile kredi ödemelerinden yapıyorum ve her ay kala küsüratları (7.00, 8.00, 9.00 TL gibi) hesap işletim ücreti adı altında hesaptan yok ediyor. Buda yetmiyormuş gibi artı para dan hesap işletim ücreti tahsil ediyor. Bu da yetmezmiş gibi artı paraya faiz işletiyor. Resmen komedi yılda 120-130 TL hesap işletim ücreti ve artı para faizi bu nasıl bir durumdur ben düşünüyorum işin işinden çıkamıyorum. Bırakın bir ürününü kullanmayı önünden geçmek bile istemiyorum ilk fırsatta kalan kredi borcunu kapatıp Akbank defterini kapatacağım.

Hasan 37 Okunma

Cevaplar

 • Hasan09 Eylül 2015

  Ayrıca bankanıza bulunan kredi borcumu en yakın zamanda başka bir bankaya taşıyıp banka şubelerinizin önünden bile geçmeyi düşünmüyorum. teşekkürler.

 • Hasan09 Eylül 2015

  Sayın yetikili; Hesabımı incelediğinizi ve şartları taşımadığım için hesap işletim ücreti iade talebimi red etmişsiniz. Hesabımı incelediğinize göre kredi taksitlerimi 1 ay önceden ödediğim ve ödeme yaparken ki kalan küsüratların hesap işletim ücreti 1. Yarıyıl taksiti, 2. Yarıyıl taksiti adı altında hesaptan her ay tahsil ettiğinizi bununla birlikte hesap işletim ücretini artı paramdan tahsil ettiğinizi görmüşsünüzdür ki ben böyle bir talimat vermedim. Zaten şuanda bankanızdaki kredi kartımı, artı para limitini kapattım ve şimdiye kadar ki yaptığınız kesintiler için tüketici hakem heyeti vasıtası ile tarafınızdan tahsil edeceğimi şimdiden belirtmek isterim.

 • Akbank Temsilcisi09 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 09/09/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Akbank Temsilcisi08 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön