14 Aralık 2015

Akbank Hesap İşletim Ücreti İadesi

2. Yarı yıl hesap işlemi adı altında 30,5 TL hesabından kesilen hesap işletim ücretinin iadesini talep etmekteyim. 2014 yılınında müşteri hizmetleri tarafından otomatik ödeme talimatı verirsem eğer hesap işletim ücreti tarafıma yansımayacaktı.


Telefon ile görüşmemde bu yıl yeni düzenlemeler yaptıkları ve yılda 2 defa hesap işletim ücreti kesileceği ve hiçbir şekilde geri iade yapılmayacağı belirtilmiştir. Yapılan bu yeni düzenlemeler tarafıma hiçbir şekilde bildirilmeden kesinti yapılmıştır. Kesilen ücretin iadesini talep ediyorum.

Oğuzhan 179 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi14 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön