29 Aralık 2015

Akbank Hesap İşletim Ücreti Haksızlığı!

Akbank'tan 2010 yılında 10 yıl vadeyle Konut ve İhtiyaç kredisi kullandım. Bu esnada "Çatı Hesabı" adı altında benim adıma bir vadesiz hesap açtılar ve kredi taksitlerimi bu hesaba yatırmam gerektiğini söylediler. 6 yıldan beri bu durum devam ediyor.


Ancak, aralık-2015'de bu hesabımdan, tarafıma hiçbir bilgi verilmeden ve rızam olmadan 60,00.- TL hesap işletim ücreti kesildi. Bu hesap açılırken en az iki faturam için otomatik ödeme talimatı vermem halinde herhangi bir ücret alınmayacağı tarafıma söylenmesine rağmen, yukarıda belirttiğim tutar hesabımdan ek konmuş ve yaptığım itirazlar dikkate alınmamıştır.

Kazım 65 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi29 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön