11 Ocak 2016

Akbank Hesap İşletim Ücreti Hakkında

Bankanızın 5168****** no.lu bankamatik kartına sahibim ve Buğday Pazarı / Samsun Şubesi 161***** numaralı banka hesabının kullanıcısıyım. Bankanız tarafından hiçbir hizmet karşılığı olmaksızın, hesap işletim ücreti bedeli olarak 08 / 01 /2016 tarihinde Hesap İşletim Ücreti adı altında 60 TL şahsımdan tahsil edilmiş, hesabımdan düşülmüştür. Söz konusu tarih ve daha önce kesilen ücretlerin ücretlerin geri iadesini hesabıma aktarılmasını istiyorum. Aksi takdirde hukuki işlemler için başvuruda bulunacağım.

Muhammet 87 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet14 Ocak 2016

    Ak Bank Genel Müdürlüğü’ne; Bankanızın 5168 4040 2738 0113 no.lu bankamatik kartına sahibim ve Buğday Pazarı / Samsun Şubesi 16179009 numaralı banka hesabının kullanıcısıyım. Bankanız tarafından hiçbir hizmet karşılığı olmaksızın, hesap işletim ücreti bedeli olarak 08 / 01 /2016 tarihinde Hesap İşletim Ücreti adı altında 60 TL şahsımdan tahsil edilmiş, hesabımdan düşülmüştür. Söz konusu tarih ve daha önce kesilen ücretlerin ücretlerin geri iadesini hesabıma aktarılmasını istiyorum. Aksi takdirde hukuki işlemler için başvuruda bulunacağım.

  • Akbank Temsilcisi11 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön