14 Mayıs 2013 #1796795

Akbank Hesap İşletim Ücreti Çilesi Bıktırdı!

Ailemin tamamı yıllardır Akbank ile çalışıyor, senelerdir okuyorum yalnızca bu bankayı net biliyorum ama her sene de bu çileyi yaşamaktan sıkıldım. Az bir limiti olan ve verilirken hiç bir şekilde kart ücreti olmayacak denilen -26 kartımdan hesap işletim ücreti alınması her sene şikayet etmem ve her sene de tekrar o paranın geri yatırılması prosedüründen yoruldum. Kartıma bedelin geçmişte olduğu gibi bir kısmının değil bu sefer tamamının iadesini ve bir daha da bu tip bir durumla karşılaşmamak istiyorum. Tehdit falan değil gerçek bir yılgınlık olarak söylüyorum ki ömrümün geri kalanında başka bir bankayla çalışmak o kadar zor değil.

Tuna 45 Okunma

Cevaplar

  • Tuna28 Haziran 2013

    Her seferinde aynı sıkıntıyı yaşamaktan bıktım, asıl derdim paramı geri almaktan öte her seferinde bununla uğraşmak. Akbank buna bir çözüm üretmedi şikayetimi çözmeye çalışırken.

  • Akbank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön