14 Ekim 2013

Akbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Sonu 1131 ile biten Akbank kredi kartın ve 59*** nolu hesabın sahibiyim. Kredi kartımı erken kapama yaptım.Bu yazımdan öncede yazı yazdım. Olumlu cevap alamadım. Erken kapama yaparken şubenizdeki gişeden para yatırdım ve bunun haricinde o hesaptan kesinlikle bir hareket olmadı.


İşlem sonucunda hesap işletim ücreti adı altında 50 TL para kesilmiş. Haliyle kartımın tam borcu ödenmedi. Fakat gelen yazıda mailde bunu hesap işlem ücretini iptal etmeyeceğinizi belirtmişsiniz. Banada yol göstermişsiniz. Son olarak bu kesilen ücretin kredi kartıma iadesini tekrardan istiyorum. Vereceğiniz cevap olumsuz olması durumunda zaman kaybetmeden bankanızın bana vermiş olduğu kredi kartını kapattıracağım.

Davut 66 Okunma

Cevaplar

  • Davut19 Ekim 2013

    Sorun çözüme kavuşmadığı için bahsi geçen kredi kartını ve akbank a ait tüm hesapları kapattım.Ve bir daha asla açmayı düşünmüyorum.Tavsiyem akbank kredi kartı kullanan arkadaşlar kesnlikle karta bağlı hesapta hareket yapmasınlar.Ayrıca konuyla ilgili hakem heyetine başvurmak için hazırlanıyorum.

  • Davut19 Ekim 2013

    Sorun çözülmemiştir

  • Akbank Temsilcisi14 Ekim 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön